С огромна болка и тъга се сбогуваме с д-р Емил Милков
С огромна болка и тъга се сбогуваме с един прекрасен човек и невероятен професионалист – д-р Емил Милков, началник на Отделението по урология на МБАЛ „Св. Пантелеймон“ – Ямбол.
Д-р Емил Милков отдава на ямболската областна болница 37 години от професионалния си път, като в продължение на 21 години ръководи Отделението по урология.
Поклон пред светлата му памет!