БЛС отличи медици от МБАЛ „Св. Пантелеймон“ по повод Световния ден на здравето
Горди сме да споделим още едно заслужено признание за нашите медици!
Районната колегия на Българския лекарски съюз в Ямбол връчи почетни отличия за принос в областта на здравеопазването на екипа на Отделението по кардиология и ендокринология (Първо вътрешно) по време на тържествена церемония, организирана по повод Световния ден на здравето – 7 април, който е и професионален празник на работещите в сферата на хуманната медицина.
С почетен плакет и парична награда бяха удостоени:
- д-р Дилян Пеев, кардиолог и началник на отделението
- д-р Живко Тагарев, ендокринолог
- д-р Миляна Методиева, ендокринолог
- д-р Десислава Георгиева, ендокринолог
Отличие получиха и специализантите по ендокринология:
- д-р Неда Недкова
- д-р Веселина Влайкова
Наградите са признание за професионализма, отдадеността и грижата към пациентите, които нашите лекари доказват всеки ден.
Благодарим ви! 